Jak rozplanować przewóz okien do domu?

Okna PCV przynależą do obiektów, których przewóz wymaga zachowania szczególnej uwagi. Łatwo oznajmić, lecz jak się do tego zabrać? Przygotowanie do przewozu z racji na rozmiar okien PCV i ich delikatność, polecamy zlecić firmie przewozowej. Należy natomiast wcześniej pomyśleć o przygotowaniu okien PCV do transportu. Jak się do tego zabrać? Okna PCV powinny zostać zapakowane, oblepione folią stretch. W przypadku gdy przewozimy więcej niż tylko jedno okno PCV, położyć między okna dla przykładu papierowy arkusz, by chronił przed porysowaniem. Najłatwiejszą formą przewozu okien czy luster jest załadowanie na specjalny, drewniany stojak skonstruowany do transportu szkła. W przypadku gdy fachowiec posiada w samochodzie stojak do transportu okien, wtenczas mogą być transportowane luzem. Okna PCV będą przewożone taką metodą, iż będą oparte o stojak. Okna PCV za każdym razem powinny być porządnie zabezpieczone pasami i specjalnymi matami, specjalnie żeby nie uległy zniszczeniu.

BACZNOŚĆ! Warto zawsze spytać przewoźnika czy dostarcza stojaków do przewozu okien. Nieraz umieją dołożyć oni kolejną należność przy takiej realizacji.

Ile kosztuje transport okien?

Wysokość opłaty transportu okien zależy od dystansu tudzież wymiarów i liczby okien PCV.

Przewóz okien PCV w Naszym kraju

W momencie transportu samego okna PCV np. balkonowego sumpt tego przewozu stanowi mniej więcej 100-250 pln

Tranzyt okien do Czech

Koszt transportu okien PCV z naszego kraju do innego kraju sięga 500 – 1100 pln

Jak da radę dostrzec przewóz okien PCV jest dosyć kosztowny dlatego warto spędzić dużo życia wyszukując najatrakcyjniejszej oferty bądź zakupić okna i drzwi po przyjeździe i absolutnie nie przejmować się transportem. Takie rozwiązanie oszczędzi nam mnóstwo kłopotów lecz asortyment za granicą może okazać się ubogi w zestawieniu z Polską, która jest najważniejszym kontynentalnym eksporterem okien.

Do poczytania dla ciekawskich: okna bolesławiec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>