Foliopaki z nadrukiem – profesjonalne wykorzystania

Czynnikiem przesądzającym o wysokim pułapie bezpieczeństwa kopert BezpiecznaTORBA jest struktura stworzona z wytrzymałej, wzmacnianej folii i rodzaj użytej taśmy klejącej.

Taśma „niskiego bezpieczeństwa” wykorzystuje powierzchnię kleju permanentnego, takiego jak w foliopakach kurierskich z nadrukiem, wykazującego próby włamania siłowego. Koperta „średniego bezpieczeństwa” jest zaopatrzona w tasiemkę plombującą pokazującą objawy ingerencji przy typowych próbach włamań. Taśma celulozowa „mocno zabezpieczona” jest ponadto wyekwipowana w indykatory cieplne oraz wilgotnościowe. Ten rodzaj taśmy klejącej cechuje się najlepszym poziomem zabezpieczenia, co zostało potwierdzone aprobatą Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Taśma celulozowa demonstruje próby włamania przy wykorzystaniu wszelakich obecnie znanych metod manipulacji (mechanicznej, przy działaniu ujemną oraz wysoką temperaturą, a również metodzie wodnej).

Wyjątkową wersją kopert SecureBAG są foliopaki nienaruszalne dedykowane do transportu pieniędzy w walizkach barwiących. Są to produkty dedykowane do przesyłania gotówki, ich zabezpieczenie polega na tym, że w momencie grabieży aktywowany jest system barwiący, który to wnika do wnętrza koperty kurierskiej oraz trwale koloruje choćby dziesięć procent dowolnego banknotu.

Niepowtarzalnym spośród wariantów foliopaków bezpiecznych są woreczki na bilon. Z racji na to że muszą przetrwać duże obciążenie dodatkowo być odporne na przerwanie przez nierówne krawędzie monet, przygotowywane są ze specjalistycznej – grubej i silnej – zbrojonej folii LDPE. W przypadku woreczków, które to muszą utrzymać parę kilogramów drobnych, stosuje się odpowiednio dużą taśmę opatrzoną uchwytem. Do przygotowywania zasiłków kasowych stosuje się malutkie worki strunowe.

Koperty kurierskie SecureBAG znalazły obecnie uniwersalne zastosowanie w gromadzeniu próbek ziarn, żywności, kukurydzy, rzepaku, węgla oraz pozostałych produktów ziarnistych. Coraz większe użycie kopert bezpiecznych sprawiło, że są one w sprzedaży we wszystkich normalnych wymiarach, dzięki czemu bynajmniej nie ma kłopotu z dopasowaniem pożądanego formatu koperty kurierskiej do zabezpieczanych rzeczy.

Do poczytania dla ciekawskich:
http://www.emgraf.pl/koperty-kurierskie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>